Open Air

Posedlí Dakarem Open Air je akce, při které lítá vzduchem prach i bláto. Je to speciální šance vidět závodní stroje v akci, svézt se a potkat české i zahraniční dakarské hvězdy. Kde jinde si chceš užít léto, než na „českém Dakaru“? To si nesmíš nechat ujít!

VSTUPENKA 2024

HOSTÉ

Letošní sraz Posedlí Dakarem Open air byl jediný na světě, kde jste mohli potkat stříbrného Martina Macíka, Martina Prokopa i vítěze Dakaru Januse van Kasterena. Kromě nich dorazila většina českých dakarských týmů a závodníků s jejich stroji. Na akci nemohly chybět legendy, ani čeští junioři, kteří zatím na své výsledky na Dakaru čekají, ale určitě budou jednoho dne časem míchat pořadím.

VSTUPENKA 2024

TÝMY

Dakarské týmy přivezly ukázat českým fanouškům veškerou závodní i doprovodnou techniku. Dohromady vytvořily atmosféru dokonalého dakarského bivaku, jaký znají jen účastníci závodů v Saúdské Arábii a ostatní jen ze sledování Dakaru online. Vidět to celé naživo, stát se na chvíli členem týmu a být s ostatními v bivaku, je to nejvíc, co si může opravdový fanoušek Dakaru přát.

TECHNIKA

Na akci byly k vidění ostré závodní kamiony, auta, motorky i dakarská čtyřkolka. Na závodní trať je dovezly obří doprovodné vozy se zázemím, které běžně putuje mezi závody po celém světě. Všichni jsme se stali svědky předem neohlášené světové premiéry nového vozu kategorie T1+ a jeho prvních „závodních“ km. Mnozí fanoušci měli štěstí a v závodním stroji se i svezli.

VSTUPENKA 2024

V LÉTĚ NAKOPNEME MOTORY A CELÝ ČESKÝ DAKARSKÝ CIRKUS PŘESOUVÁME NA MORAVU

FOTOGALERIE

KOUKNI NA VIDEO Z POSLEDNÍHO SRAZU POSEDLÍ DAKAREM OPEN AIR

VIDEO

PARTNEŘI AKCE

NAPIŠTE, RÁDI O VÁS USLYŠÍME

Chceš se na něco zeptat? Napiš, neexistuje špatný dotaz!
info@posedlidakarem.cz

Chceš se stát partnerem akce? Tak na co čekáš?
partneri@posedlidakarem.cz

Potřebuješ akreditaci nebo podklady pro média? Ozvi se!
media@posedlidakarem.cz

CHCEŠ VĚDĚT CO SE DĚJE?

Odebírej novinky

přihlásit se