Big Shock Racing tým založil na Facebooku skupinu Posedlí Dakarem a Instagramový profil @posedlidakarem! Skupina i Instagram jsou určeny všem, kteří žijí Dakarem. Všem, které baví adrenalin a k tomu něco navíc. 

Nějakou dobu už fungujeme, a tak víte, že se vzájemně informujeme a bavíme. Během Dakaru snad rozjedeme i pořádné diskuze a hlavně budeme DRŽET PALCE všem závodníkům z ČR. Dakar není jen o těch, kteří se řítí po závodní trati, stejně důležití jste i vy, co fandíte. Bez vás by nic z toho nebylo možné. 

A protože vám to jde vážně skvěle a my z toho máme ohromnou radost, rozhodli jsme se ono magicky abstraktní „něco navíc“ dotáhnout o kousek dál. Dát mu jasnou podobu. A tak pro vás od tohoto týdne rozjíždíme všelijaké soutěže pod hlavičkou #posedlidakarem, abyste mohli lístky na talkshow získávat i zajímavějším způsobem než jen kliknutím na tlačítko „koupit“.

Nezapomínáme totiž na to, že kontakt s vámi neprobíhá jen na sociálních sítích. Chceme se s vámi potkávat osobně. Je to totiž mnohem zábavnější a záživnější! 

 

1. soutěž: #posedlidakarem:

Tahle jednoduchá soutěž bude mít nepřetržitou podobu a poběží na našem Instagramu. Její pointou bude právě vaše posedlost Dakarem. Ukazujte nám skrze posty na Instagramu a Instastories, co pro vás znamená být posedlý. Ti nejposedlejší od nás každý týden dostanou 1 lístek na talkshow Posedlí Dakarem 2020. 

V soutěži nepůjde o nejlepší fotky. Podstatou bude skutečně jen ona posedlost, která může být vyjádřena tím, co nosíte, jaké doma máte plakáty, sbírky, co v souvislosti s Dakarem sledujete, děláte… či co o tom píšete!

Vítěze budete každý čtvrtek vybírat vy sami. Jak? Ty nejposedlejší z vás budeme sdílet v naší story a vy sami pak hlasováním rozhodnete o tom, kdo si zaslouží vyhrát volňásek na talkshow Posedlí Dakarem 2020. 

Tahle soutěž má jednoduché podmínky:

Sledovat náš IG profil @posedlidakarem a používat #posedlidakarem a ve stories i @posedlidakarem, abychom se o vaší posedlosti dozvěděli a abychom vás mohli do soutěže zařadit.

Jak jsme psali, každý týden soutěžíme o jeden volný vstup! Šance na výhru je vysoká! Vyhrát můžete vícekrát, takže s vámi může na talkshow vyrazit klidně celá rodina. 

Ilu foto:

https://www.instagram.com/p/B39KOISHWSX/

https://www.instagram.com/p/B3UKe7Soyga/

https://www.instagram.com/p/BugoOIdH-NA/

 

2. soutěž: Deníkové tipovačky:

Ke každému deníku vydanému po 13. 11. připojíme soutěž. Jeho uvedení bude na našem Instagramu a Facebooku vždy doplněno soutěžní otázkou, která se bude vztahovat k něčemu, co je nepřímo uvedeno v deníku. Soutěž tak bude postavena na nějaké tipovačce, která vytvoří pěkný drama, hahaha.  

Soutěž poběží na Instagramu i v naší Facebookové skupině vždy 48 hodin od vydání deníku. Big Shock Racing tým pak ze správných odpovědí vylosuje jednoho výherce, který bude vyhlášen během víkendu, a který od nás získá volný vstup na talkshow Posedlí Dakarem 2020.

 

3. soutěž: Velká vánoční soutěž

Komu a proč byste nadělili k Vánocům lístky na talkshow #posedlidakarem? Promyslete si svou odpověď ještě před spuštěním soutěže, o které vám zatím prozradíme jen to, že cenou pro jednoho výherce bude osobní pozdrav z Dakaru 2020 od Big Shock Racing týmu.  

Ilu foto:

Zážitky jsou nejvíc, bude sranda, na jednom místě se sejdou se týpci posedlí Dakarem. Osobně se potkáte s Matesem a Brabčákem, dostanete info z Dakaru z první ruky, poslechnete si ještě čerstvé zážitky… 

To všechno za nějakou tu snahu o výhru stojí, ne? A tak baví-li vás fandit českým jezdcům, když se perou s nástrahami tratě, soupeři i vlastními limity, pak se přidejte do naší Facebookové skupiny, či sledujte naši Instagramovou stránku a vyhrávejte!