Brabčák si letos k Vánocům přeje hlavně zdraví. Martin má jedno velké přání, zatím tajné, o kterém vás bude informovat hned, jak přijde pravý čas. Všichni si přejeme, aby to v lednu na Dakaru dobře šlo. A o co si Ježíškovi píšete vy, naši fanoušci? A jaké dárky budete sami balit pod vánoční stromeček? Máme pro vás trochu dakarské inspirace.   

 

My všichni z týmu Big Shock Racing vám s menším zpožděním, krátce po Vánocích, nadělíme pořádnou porci zábavy a adrenalinu. Uděláme všechno pro to, abyste si s námi další Dakar pořádně užili. Abychom tu velkou jízdu společně s přehledem zvládli a dobře se při tom bavili. Co nás přesně během příštího dakarského ročníku čeká, zatím nikdo netuší, ale jisté je, že hned po návratu ze Saúdské Arábie se uvidíme a všechno si povyprávíme. Takže, jestli momentálně řešíte každoroční dilema, jaký dárek pořídit pro tátu, strejdu, bráchu, dědu… vzpomeňte si na naše besedy Posedlí Dakarem. Potkat se s partou stejně postižených týpků pokaždé potěší. Zážitky se cení nejvíc. Ideální variantou je nadělit si vstupenky vzájemně v partě a pak si společně užít večer.    

Dostanete tak příležitost poznat Dakar 2020 z první ruky, přímo od Matese s Brabčákem, kteří budou mít během svých talkshow ještě pouštní písek v botách a v hlavě mraky čerstvých zážitků a historek. Bude tu další šance osobně se s klukama potkat, bezprostředně po jejich návratu ze Saúdské Arábie. A zjistit, co všechno během nejnáročnějšího motoristického závodu na světě zažili. Dostanou vás nezveřejněné informace ze zákulisí Dakaru, nové týmové historky i on-boardy promítané na velkoplošná plátna. Čeká na vás interaktivní smršť nadupaná extrémními zážitky, chlapskou hravostí i svéráznými vtípky. Příběh kluků, kteří zažili opravdové dobrodružství a pokusili se uspět mezi nejlepšími. 

Naše interaktivní besedy Posedlí Dakarem proběhnou v lednu a únoru 2020. V Sedlčanech a Hradci Králové je už skoro vyprodáno, ale v Praze, Brně, Bratislavě, Českých Budějovicích, Plzni, Jablonci nad Nisou, Zlíně nebo Ostravě ještě vstupenky zbývají. Termíny jednotlivých besed najdete tady. A jestli byli vaši kumpáni letos opravdu hodní, možná by si ke vstupenkám zasloužili i týmové tričko nebo další výbavu. Ale to už necháme na vás…

Zkrátka, těšíme se, že si v lednu a únoru společně uděláme druhé Vánoce!