Protože jste těmi nejlepšími fanoušky, jaký si sportovní tým může přát, chtěli jsme vám vedle možnosti být součástí Posedlých Dakarem dát ještě něco navíc. Založili jsme pro vás deník, budeme pořádat soutěže, v naší Facebookové skupině budeme moci sdílet nadšení. Na Instagramu zase zábavné stories. Ale to pořád není všechno!

Chtěli jsme vám dát něco, co bude jen a jen vaše. Co vznikne díky vám a přetrvá. Připravili jsme si pro vás COMIX Posedlí Dakarem

Každý týden dáme během víkendu (obvykle to bude neděle, výjimečně sobota) ven jak na Instagram, tak do naší Facebookové skupiny jeden díl COMIXU Posedlí Dakarem a na vás bude do bublin doplnit texty, které vás napadnou. Fantazii se meze nekladou. Buďte vtipní a nebojte se si z kluků udělat legraci. Jsou na to zvyklí a jak vidíte, hned v prvním ukázkovém COMIXU to schytal sám Mates.  

Aby bylo pochopitelné, o co přesně nám jde, připravili jsme vám jeden COMIX na ukázku. Druhý COMIX už je ale jen váš.

Co po vás budeme chtít?

Do KOMENTÁŘŮ v naší Facebookové skupině, či na Instagramu (podle toho, na jaké platformě se pohybujete radši) nám pod prázdný COMIX Posedlí Dakarem pište, jaké hlášky byste přiřadili k prázdným bublinám, a to tak, aby dané bubliny vytvořily příběh. 

Jeden díl COMIXU může být složen z jedné či dvou částí, napište proto vždy: 

  1. část, bublina 1: Maty: „Ty bicáky mám fakt dobrý!“ 
  2. část, bublina 2: Brabčák: „Já ti ukážu pořádný bicáky!“ atd. ať v tom máme jasno! 

Na to, abyste vymysleli svůj vlastní COMIX budete mít vždycky čas do středeční půlnoci. 

Pro členy Facebookové skupiny: Komentáře nedávejte pod rozkliknuté fotky. Vybírat budeme z komentářů pod celým příspěvkem na naší zdi.

Pro všechny: Ke každému novému COMIXU můžete přidat vždy jen jeden komentář. 

Co pak?

Poté začneme jak na Instagramu, tak ve Facebookové skupině hledat komentář s nejlepšími/nejvtipnějšími hláškami. Až ho najdeme, hlášky jeho autora zapracujeme do předpřipraveného COMIXU, který dáme jak na Instagramu, tak ve Facebookové skupině ven během dalšího víkendu. Spolu s ním vydáme i nový – prázdný COMIX, který budete moci opět doplnit. 

Není to soutěž, ale něco vám za to chceme dát…

Autoři nejlepších comixových hlášek budou vždy odměněni malým dárkem #posedlidakarem. 

Tím ale nekončíme… 

Pokud se nám COMIX povede, budeme hodně moc uvažovat nad jeho tištěným vydáním!