Konečně je to tady! Předprodej vstupenek na show Posedlí Dakarem 2020 byl spuštěn. Martin Macík a Jan Brabec z týmu Big Shock Racing se s vámi bezprostředně po návratu z Dakaru 2020 v Saúdské Arábii opět setkají, aby se podělili o čerstvá dobrodružství z nejnáročnějšího motoristického závodu na světě.

Dakarská setkání s českými závodníky proběhnou v lednu a únoru 2020. Jste zvědaví, kam po Novém roce zavítají? Do jedenácti měst na jeden večer zavítá pozávodní dakarská horečka! S klukama se budete moci potkat v Praze, Brně, Bratislavě, Hradci Králové, Sedlčanech, Českých Budějovicích, Plzni, Jablonci nad Nisou, Zlíně a Ostravě.  

Nezveřejněné on-boardy a videa ze zákulisí závodu, promítaná na velkoplošná plátna, neuvěřitelné historky a svérázný humor obou hlavních aktérů vás provedou aktuálním Dakarem. Připravte se na další interaktivní smršť nadupanou extrémními zážitky a chlapskou hravostí. Je tu příležitost znovu se osobně potkat a zeptat se na vše, co vás zajímá.

„I když v tuto chvíli ještě netušíme, jaké události aktuální ročník Dakaru přinese, očekáváme, že etapy v Saúdské Arábii budou drsné. Vypadá to na pestrou a hodně náročnou trať, tisíce kilometrů ujetých pouštěmi s dunami vysokými přes 250 metrů. Bude co zažít a taky o čem vyprávět. Nudit se určitě nebudeme my s Brabčákem, ani diváci, kteří za námi přijdou na Posedlé Dakarem,“ vzkazuje Martin Macík.

Během 1. ročníku projektu bylo nadšení pro Dakar, podpora týmu a zájem o vstupenky tak velký, že většina besed byla beznadějně vyprodána ještě před lednovým startem legendárního závodu. „Na minulém Dakaru nás fanoušci strašně moc drželi a podporovali. Věděli jsme, že i za ně musíme dojet do cíle. I přes všechny držkopády a další komplikace bylo jasné, že my to musíme dojet a oni odfandit. Znovu za to děkujeme. Těšíme se, že to společně dáme i v Saúdské Arábii, a ve zdraví se pak sejdeme na Posedlých Dakarem,“ vzkazuje Jan Brabec. I v příštím roce bude počet vstupenek omezený a další místa nebude možné z organizačních důvodů přidávat, proto byl v dostatečném předstihu spuštěn předprodej. Kompletní info a možnost koupit vstupenky máte na tomhle webu.

Pro všechny příznivce Dakaru byla založena Facebooková skupina Posedlí Dakarem a Instagramová stránka @posedlidakarem, kde je možné s týmem Big Shock Racing sledovat nové informace, diskutovat a držet palce všem českým závodníkům na Dakaru.