Big Shock Racing tým založil na Facebooku skupinu Posedlí Dakarem! Je určena vám všem, kteří v lednu nespíte, protože máte lepší program. Sledujete Dakar. Co byste také dělali jiného, že? Lyžovačka musí počkat na březen, protože leden je pro všechny fanoušky Dakaru pořádně žhavým měsícem.

Musíme vás ujistit o jednom, nejste v tom sami! Nejnáročnější motoristický závod na světě, napínavá dobrodružství, u kterých nikdy nevíte, jak skončí, nenechávají v klidu nikoho z nás. Baví-li vás fandit českým jezdcům, když se perou s nástrahami tratě, soupeři i vlastními limity, pak se přidejte do naší Facebookové skupiny, či sledujte naši Instagramovou stránku! Tušíte-li, že Karel s Frantou mají čtyři kola, pak jste správný fanoušek! Stoupá-li vám tep pokaždé, když se české posádky podezřele dlouho neobjevují na dalším WP, pak jste tím, s kým tohle chceme prožívat! Čekáte-li na živáky, abyste se mohli našich kluků zeptat, jak to v Saudské Arábii zvládnou bez peruánských čajů z koky, pak jsou Posedlí Dakarem tím pravým místem pro vás!   

Takže… Připravte se na příběh kluků, kteří zažijí opravdové dobrodružství a pokusí se uspět mezi nejlepšími. Připravte se na silnou atmosféru osobního setkání, kdy je přirozené zeptat se na cokoliv, podat si ruku a říci si vše důležité. Těšíte-li se totiž, až se všichni potkáme na besedách, pak s námi prostě a jednoduše zůstaňte ve spojení a dovolte nám uvítat vás mezi Posedlými Dakarem.

Ať to moc neprotahujeme. Prostě a jednoduše řečeno. Jste tu správně! Užijeme si to společně. Budeme se vzájemně informovat, bavit, diskutovat a hlavně DRŽET PALCE všem závodníkům z ČR. Protože Dakar není jen o těch, kteří se řítí po závodní trati, stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. Bez vás by tohle všechno nebylo možné.