ZÁPISKY POSEDLÝCH DAKAREM

Nedopusťte, aby vám unikly nejnovější informace

VÍTEJ V TÝMU

fanoušků Dakaru

Posedlí Dakarem Open Air je svátek českého Dakaru. Setkej se s dakarskými týmy, závodníky a jejich technikou. Zažij dobrodružství, prohlédni si bivak a soutěž o svezení v závodním speciálu. Top atmosféra a tisíce posedlých fanoušků každoročně zažívají společně s dakaráky nejlepší den léta. Letos se akce přesouvá do bivaku na Moravu, tak vyraž s námi!

O OPEN AIRU

Talk show Posedlí Dakarem je zábavným představením Martina Macíka a posádky dovezeným z Rally Dakar 2024. Budeš se smát i nervózně skřípat zuby, protože o dramata a drsné vtipy z kabiny závodního kamionu nebude nouze. Kromě show bude promítán exkluzivní dakarský dokument z dílny MM Production. Vítány jsou všechny věkové kategorie.

O TALK SHOW

Přidej se k nejvěrnějším fanouškům Dakaru a odebírej pravidelné infomaily. Neuteče ti tak žádná akce, závod, soutěž, ani novinky ze světa dálkových rally. Konkrétně ti vždy jako prvnímu 1x týdně dovezeme do mailu text plný informací, super fotek a občas i videí! Seženeš si taky povinnou výbavu posedlého fanouška Dakaru jako jsou oblečení a doplňky.

PŘIDAT SE